Zabavne Teme za Super Bowl Sladice
Super Bowl nedelja jedan navijanja na svojo ekipo , kričala na zaslonu med slabimi klice , ali pa samo uživajo prigrizke in obravnava oseb z družino in prijatelji . Naj bo vaš naslednji Super Bowl stranka izstopa od ostalih , ki jih ustvarjajo zabavne sladice jesti , medtem ko vaša ekipa upajmo rezultati zmagovalni touchdown . Nasprotnih moštev

Turn rivalstvo igre v vsesplošnim sladico vojne. Pečemo več deset piškote ali dovolj, da se zagotovi vsaki osebi, na zabavi z najmanj 5-6 . Okrasite piškote z barvami vsako ekipo in jih ustanovijo na mizah v vašem dvorišču , ali kleti , čevreme ne dovoljuje . Razdeliti nahajajo v parih , ki temeljijo na skupin oni podpirajo , in jih postavimo na vsaki strani prostora , ali vsaj 10 metrov proč drug od drugega . Uporabite piškote kot nogometne žoge in reenact igro, saj se je do sedaj zgodilo . Spodbujati udeležence k zabil piškote v drug drugega v obraz ali pa samo uživali dobrote namesto tega. Na koncu igre , uživajte v drugo polovico Super Bowl z nekaterimi piškote , ki so shranjene na zunanjem delu .
Rižev dobrote

Uporabite klasično zdravljenje , ekspandiran riž in marshmallows , da ustvarite Super Bowl - tematskih dobrote . Ustvarite serijo ikona prigrizkov , glede na paket smereh , tik pred prihodom gostov in med polčasom . Medtem ko so zdravi , so še vedno toplo , zbrati vse v kuhinji in zagotavljajo nogomet tematskih piškotek rezila , barve hrani in prehiteli za goste, da prilagodite svoje riža vesti Super Bowl . Ko so gostje storili , omogočajo vesti trditi za vsaj 30 minut , preden jih delajo na nogometnih papirnatih krožnikov .
Super Bowl Trivia

učite gostjemalo okoli Super Bowl zgodovini , medtem ko igrajo zabavno igro med polčasom . Pečemo več vesti z nogometno tematiko , vključno s čelado v obliki torte, piškote pomrznjeno v barvah ekipe ali piškotkov sladkornih pomrznjeno in okrašena z nogometnih temah . Razdelite gostom v dve ekipi in preizkusite svoje znanje Super Bowl zgodovino in svojo najljubšo ekipo. Vsakič, kooseba iz ene od ekip odgovori na vprašanje pravilno , dobi Super Bowl - tematskih priboljšek . Če mu odgovori nepravilno ali prelazi,član nasprotne ekipe dobi ukradel priboljšek stran. Nadaljevati, dokler se vse obravnava v nezavest in vsakdo je pripravljen , da uživajo v preostalem delu igre.
Bitka med spoloma

Ta poslastica najbolje shranili za pred ali po tekmi , saj traja nekaj časa . Ustanovijo dve moštvi , ki temeljijo na spolu , pri čemer 2-3 ljudi iz igre , da delujejo kot sodniki . Zbrati vse sestavine in orodja , ki so potrebni za oblikovanje Super Bowl vesti po vašem izboru . Ekipe imajo določeno količino časa za oblikovanje in okrasite vesti . Spodbujajte smeti govoriti in sabotažo , da igro zabavno. Ko končate, morajo ekipe predstavijo svoje dobrote skupaj z vzkliki na sodnike . Ekipa z najboljšimi dobrotami in najbolj ustvarjalnih navijaških zmag .